DAILY MY2019

Strona główna / Samochody nowe / DAILY MY2019
DAILY MY2019

IVECO Daily E6

IVECO Daily Euro 6 jest najlepszym partnerem dla Twojej firmy.

IVECO Daily został zaprojektowany, aby sprostać wszystkim wymaganiom stawianym lekkim pojazdom użytkowym. Począwszy od furgonu z pojedynczymi kołami - zwrotnemu w mieście i szybkiemu na autostradzie, skończywszy na podwoziu z wygodną kabiną oraz kołami bliźniaczymi. Nowa koncepcja, nowy pojazd, nowa generacja IVECO Daily.

Bogata gama IVECO Daily oferuje odpowiedni pojazd do każdego zadania. Unikalne połączenia różnych wariantów karoserii, rozstawu kół, mocy i ładowności sprawiają, iż możesz wybierać spośród 8 tys. wersji fabrycznych.

IVECO Daily zdobył osiem nagród motoryzacyjnych o znaczeniu międzynarodowym i  lokalnym, z czego najważniejszą - International Van of the Year - zdobył w roku 2015, a najważniejszą na polskim rynku - Fleet Derby - w roku 2017.

Oszczędność

IVECO Daily Euro 6 spala jeszcze mniej paliwa niż poprzednie modele. Turbina o zmiennej geometrii zapewnia wydajniejszą pracę silnika, a nowy inteligentny system EcoSwitch PRO pozwala automatycznie zredukować zużycie paliwa nawet do 8%.

Oszczędność
Wytrzymałość

IVECO Daily Euro 6 został skonstruowany z myślą o przyszłości. Wytrzymała konstrukcja pojazdu zapewnia osiągi najwyższej klasy na długie lata. Z kolei układ przenoszenia napędu i niezawodna skrzynia biegów gwarantują, że silnik zawsze będzie pracował bez zarzutu.

Wytrzymałość
Wszechstronność

Iveco Daily Euro 6 jest najbardziej wszechstronnym pojazdem w swojej klasie. Jako jedyny posiada dopuszczalną masę całkowitą od 3.5 do 7.2 ton, rozstaw osi między 3000 a 4750 mm, oraz długość pojazdu do 6190 mm, co daje szereg możliwości transportowych: od dostaw do miast po transport cięższych ładunków branży budowlanej.

Wszechstronność
Praktyczny design

Atrakcyjny design IVECO Daily idealnie łączy styl z funkcjonalnością. Przesuwne drzwi boczne o dużej szerokości umożliwiają bezpieczny załadunek oraz umożliwiają adaptację pojazdu do potrzeb Twojej firmy. Uwagę zwraca również wyjątkowo skuteczna ochrona przed skutkami parkingowych stłuczek.

Praktyczny design
Silniki

Decydując się na Daily Euro 6 masz możliwość wyboru osiągów, które będą najlepiej pasować do specyfiki Twojej działalności. Oferujemy silniki o zakresie mocy od 116 KM do 205 KM, w tym: silnik wysokoprężny o mocy 136 KM z turbosprężarką, z technologią zmiennej geometrii (VGT), silnik o mocy 180 KM, silnik F1A - najmocniejszy w całym typoszeregu oraz F1C o pojemności 3.0 litrów.

Silniki
Daily Blue Power

Gama Daily Blue Power oferuje zrównoważone i efektywne miejskie rozwiązania transportowe. Pojazdy wchodzące w jej skład zostały skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i oferują rozwiązania idealne do zadań transportowych w miastach. Gama Daily Blue Power składa się z Daily Euro 6 RDE 2020 Ready, który spełnia wymogi nowych regulacji unijnych dotyczących emisji spalin oczekiwanych na wejście w życie w 2020 roku, zasilany gazem ziemnym Daily Hi-Matic Natural Power z automatyczną, ośmiobiegową skrzynią biegów oraz bezemisyjny pojazd Daily Electric.

22 listopada 2017 roku IVECO Daily Blue Power został odznaczony prestiżową nagrodą branżową International Van of the Year 2018.

Nieskończona radość z jazdy

Jedyny model w swojej klasie wyposażony w 8‑biegową przekładnię automatyczną.

Adaptacyjny system zmiany biegów doskonale dopasowuje się do rytmu codziennej pracy, dzięki czemu kierowca może lepiej skupić się na drodze. Hi-Matic E6 płynnie załącza optymalny bieg w niespełna 200 ms gwarantując wydajną i dynamiczną jazdę.

Chromowane dodatki podkreślą harmonijną estetykę modelu i dodadzą elegancji codziennym podróżom, a Ty poczujesz prawdziwą radość z jazdy.

Komfort w codziennej podróży

Wygodne Minibusy Daily gwarantują wysoki komfort jazdy na dłuższych i na krótszych trasach. Kompletna gama pojazdów Daily Minibus pozwala zaspokoić wszystkie wymagania związane z przewozem osób:

  • Daily Tourys: pojazd turystyczny w wersji kompaktowej
  • Daily Line: idealny do obsługi tras międzymiastowych
  • Daily Citys: transport na obszarach mniejszych miast i przedmieściach

Iveco oferuje najwyższy standard podróży dostępny na rynku. Ergonomiczny i wszechstronny Minibus Daily E6 zapewnia wygodę pasażerom i oraz niespotykaną w tego typ pojazdach jakość prowadzenia.

Zrównoważony transport o dużej mocy

Ekologiczny silnik Daily Euro 6 Natural Power charakteryzuje się takimi samymi osiągami oraz reakcją na gaz jak jego odpowiednik wysokoprężny.

Posiada wszelkie zalety silnika wysokoprężnego, a przy tym dostosowany został do spalania Sprężonego Gazu Ziemnego (CNG). Pojazd z silnikiem CNG emituje czyste spaliny i jest niezwykle cichy, co jest dużą zaletą w miastach ze strefami o ograniczonym ruchu kołowym.

Cichy Partner o zerowej emisji*

IVECO Daily Electric to w 100% elektryczny, bezemisyjny pojazd, zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Wyposażony w wydajną baterię oraz opatentowany przez IVECO elastyczny system ładowania akumulatorów umożliwiający uzupełnianie zapasu energii na stacjach publicznych i prywatnych.

IVECO Daily Electric jest cichy i wydajny. Ładowanie w trybie szybkim trwa jedynie 2 godziny, a maksymalny zasięg samochodu w konfiguracji z trzema akumulatorami wynosi aż 280 kilometrów.

 

DAILY BUSINESS UP™

Aplikacja DAILY E6 BUSINESS UP™ automatycznie powiąże twoje urządzenia mobilne z pojazdem przez Bluetooth i radio z tunerem DAB. Od tej chwili będą one w pełni zintegrowane. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego urządzenia, aby bezpiecznie i komfortowo korzystać z możliwości nowych technologii.

DAILY BUSINESS UP™ doskonale sprawdzi się również jako pomoc kierowcy – przekazując sugestie dotyczące jazdy, czy asystent biznesowy – przypominając o ważnych terminach czy wyznaczonych Twojej firmie celach.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.